Jídlo a pití od 7 až do 10 večer v hotelu Greenfield

Naším cílem je, aby naši hosté měli vždy co na zub a aby nikdy netrplěli žízní ať už tráví čas ve wellnessu či v jiných částí hotelu..., aneb víc než plná penze míň než All Inclusive v Greenfield Hotel Golf & Spa****? Posuďte sami!

 • od 7 hod. ve všední dny do 10 hod. a o víkendech do 11 hod. se nabízejí v restauraci Seasons snídaně formou bufetu s pitím (ovocná šťáva značky Rauch, perlivá a neperlivá minerální voda, různé kávy z automatu a čaje).
  Restaurace Seasons se nachází v přízemí s pěkným výhledem na park.


 • od 10 hod. do 18 hod. se nepřetržitě nabízí pití ve Wellness Baru (čerstvé šťávy z ovoce, čerstvá zelenina a ovoce, lehká jídla, perlivá a neperlivá minerální voda).
  Wellness Bar se nachází v Spa centru.


 • od 10 hod. do 22 hod. se nabízí pití v Piano Baru (ovocná šťáva značky Rauch, perlivá a neperlivá minerální voda, různé kávy z automatu a čaje).
  Piano Bar je umístěn vedle Recepce hotelu.


 • od 12 hod. do 14 hod se nabízí v restauraci Seasons lehký oběd formou bufetu: předkrmy, 2 druhy polévek, 2 druhy hlavních chodů, saláty podle výběru, dezerty, pití (ovocná šťáva značky Rauch, perlivá a neperlivá minerální voda, různé kávy z automatu a čaje).
  Restaurace Seasons se nachází v přízemí s pěkným výhledem na park.


 • od 14.30 hod. do 16.30 hod. se v Restaurace Laguna nabízí odpolední káva, čaj, zákusky a ovoce.


 • od 17.30 hod. do 20 hod. nebo od 20 hod. do 22 hod. (lze si určit čas večeře po příjezdu na recepci) se nabízí v restauraci Seasons večeře formou bufetu: předkrmy, 2 druhy polévek, 5 druhů hlavních chodů, sýry, saláty podle výběru, dezerty, pití (ovocná šťáva značky Rauch, perlivá a neperlivá minerální voda, různé kávy z automatu, čaje a kvalitní maďarská rozlévaná vína, dále točené pivo maďarské značky Soproni).
  Restaurace Seasons se nachází v přízemí s pěkným výhledem na park.


 • od 18 hod. do 22 hod. v Piano Baru se nabízí kromě ovocné šťávy značky Rauch, minerální vody, různé kávy z automatu a čaje i kvalitní maďarská rozlévaná vína a točené pivo maďarské značky Soproni.

V nabídce mohou být samozřejmě drobné rozdíly.