Ceny a poptávka na hotel Greenfield****

Po rekonstrukci hotel je již v provozu od 1. května 2021 - ale pouze pro maďarských hostů vlastnící očkovací průkaz. Pro cizince hotel bude zřejmě dostupný až po 1. červnu 2021. Před odeslání této poptávky prosím informujte se o změně stravovacích služeb a o provozu wellnessu

V případě zájmu si poptávejte/rezervujte místo v hotelu Greenfield**** nyní, pokud není pozdě vždyť o náš hotel a sluzby je velký zájem.

Ceny se řídí mimo jiné v souvislosti množství poptávek, podle požadovaného termínu, podle věku dětí, atd. Naši spolupracovníci nabídnou vždy nejlepší dostupnou cenu, a berou do úvahy veškeré dostupné akce. Všeobecně tedy lze říct, že v cena za dvoulůžkový pokoj začíná od 99 €/noc/2 osoby.
Mezi často kladených otázek patří i obsah cen. Nabídnuté ceny obsahují kromě ubytování stravování (podrobný popis stravování), použítí všech možností co se nachází ve Wellnessu. Obsahují dále DPH.
Důležitá informace: rekreačni taxu hradí za Vás maďarský stát a to do konce roku 2020.
Nástup od 15 hod., první služba večeře, den odjezdu do 12 hod., poslední služba oběd (tuto službu žádný jiný hotel v Bükfürdő nenabízí).
Prosíme vyplňte níže uvedený poptávkový formulář a my Vám na něj odpovíme co nejdříve. V případě více než jedné rodiny, prosím vyplňte na každou rodinu nový Poptávkový formulář.